poliuretan-zemin-kaplama-01.jpg

Poliüretan Elastik Spor Zemin Kaplama Malzemesi Tanımı ve Özelliği

Poliüretan esaslı, solventsiz, çift kompenantlı, self leveling spor zemin kaplamasıdır. Su geçirimsiz, kimyasallara ve sigara yanıklarına dayanıklı, elastik, darbe ve sürtünmeye dirençli, kendi kendine yayılma özelliği olan, üzerine uygulandığı kauçuk levhanın elastikiyetini önlemeyen bir kaplamadır.


Kullanım yerleri:

Kapalı spor alanları, basketbol, voleybol, jimnastik (aerobik, fitness) ve çok maksatlı spor zeminleri. Yukarıdaki bilgiler, laboratuar çalışmalarında tespit edilmiş değerlere ve uygulamalarda elde edilen tecrübelere dayanılarak verilmiştir. Ancak bu veriler çalışma ortamı ve kullanıcı becerisine göre değişkenlik gösterebilir.

Poliüretan Zemin Dolgu Malzemesi Tanımı Özelliği

Poliüretan esaslı, solventsiz, iki bileşenli, self leveling endüstriyel tip zemin dolgu malzemesidir.
Kimyasal maddelere dayanıklılık, yüksek basınç mukavemetli, yağ emmiş yüzeylere tutunabilme, su geçirimsizlik, kolay temizlik ve bakım, elektriksel iletkenlik, dekoratif görünüm sağlar.

SBR Rulo

Poliüretan malzemenin altına döşenen elastik 8 mm rubber.

Elastik Kauçuk Macunun Tanımı ve Özelliği

Spor zeminleri için geliştirilmiş, poliüretan esaslı, iki kompenantlı, solventsiz, suda çözülmeyen, elastik, sağlam ve kokusuz poliüretan macundur.

Kauçuk üzerindeki gözenekleri doldurmak sureti ile mükemmel zemin hazırlığı yapar. Kauçuğa aderansı mükemmelidir.

Son Kat Zemin Boyası Tanımı ve Özelliği

Poliüretan esaslı, iki kompenantlı, solventli, son kat zemin boyasıdır. Endüstriyel zeminlerin son kat boyasıdır. Su geçirimsiz, kimyasallarla dayanıklı, darbe ve sürtünmeye dirençli, kolay temizlenebilen, sağlıklı, güneş ışınlarına ve dış şartlara dayanıklı, iki bileşeni bir boyadır.

Çizgi Boyası Tanımı ve Özelliği

Spor zeminleri için geliştirilmiş poliüretan esaslı, iki kompenantlı, solventli, elastik son kat çizgi boyasıdır.
Spor zeminlerinde oyun çizgilerinin çizilmesinde kullanılır. Su geçirimsiz, rengi solmayan, darbe sürtünmeye dirençli, kolay temizlenebilen, güneş ışınlarına ve dış şartlara dayanıklı, örtücü iki bileşenli bir boyadır.

Hizmetlerimiz